Vienīgā partija, kas zina, kā panākt reālas pārmaiņas.

Mūsu mērķisMums ir risinājums lielākajai nācijas problēmai

Mūsu mērķis – būtisks Latvijas pilsoņu skaita pieaugums. Mūsu programmā ir skaidrs rīcības plāns efektīvākas valsts pārvaldes izveidei, kā arī būtiskākajām reformām izglītības, veselības aprūpes un tieslietu jomās. Pretstatā pašreizējiem varas politiķiem, mums ir plāns, kā to paveikt.

Demogrāfisko problēmu nedrīkst skatīt šauri, tikai kā bērnu dzimstību un tās veicināšanu, kā to naivi un populistiski dara kāda no varas partijām. Pabalsti vien, neatkarīgi no to apmēra, nedos vēlamo rezultātu. Pasaules demogrāfi ir izpētījuši, ka ar aktīvu demogrāfisko pabalstu politiku, dzimstības līmeni var palielināt ne vairāk kā par 15 %, jo pabalsts ir tikai viens no daudziem dzimstību veicinošajiem faktoriem.

Ar šauru pabalstu domāšanu Latvijā dzimstības jautājums ir nonivelēts līdz primitīvam, lielveikala akcijas līmenim, kur tiek piesolīta atlaide vai iespēja laimēt balvu. Šādai rīcībai ir īstermiņa efekts, un tā parasti piesaista neizvēlīgākos. Iedomāsimies situāciju, kur pabalsti par katru nākamo bērnu pieaugtu tik būtiski, ka bērnu dzemdēšana kļūtu par profesionālu rūpalu tiem, kuri vēlāk atbildību par piedzimušajiem bērniem uzgrūstu sabiedrībai. Tā nav atbildīga politika!

Mēs spējam domāt plašāk un saskatīt to, ko varas partijas savā interešu lobēšanas aizrautībā būs palaidušas garām.

Būtisku progresu dzimstības un reemigrācijas jomā mēs varam panākt tikai nodrošinot sociālu komfortu visās iedzīvotājiem būtiskajās jomās. Mums jāspēj izveidot apstākļu kopumu valsts pārvaldē, izglītībā, veselības aprūpē, tieslietās un citās jomās, kas iedzīvotājiem radītu prognozējamību un drošību. Tikai radikāli virzoties uz tādu valsti, kas spēj nodrošināt sociālo komfortu, mēs panāksim ne tikai vērā ņemamu dzimstības pieaugumu Latvijā, bet arī ievērojami lielākus panākumus mūsu tautiešu atgriešanā.

Vēl vairāk, palielinoties sociālā komforta līmenim, Latvija kļūtu pievilcīgāka arī to Eiropas valstu pilsoņiem, kurus uzrunātu mūsu valsts piedāvātās ērtības un vērtības. Šie cilvēki ne tikai skaitliski kuplinātu Latvijas patērētāju rindas, bet ar savām zināšanām, pieredzi, personiskajiem un profesionālajiem kontaktiem būtu vērā ņemams pienesums Latvijas ekonomikai un tās eksportspējai ilgtermiņā.

Demogrāfiskā izaugsme nav mērķis, bet gan patiesākais valsts labklājības līmeņa rādītājs. Ja uzlabosies sociālais komforts mūsu valstī – arī demogrāfiskie rādītāji uzlabosies. Tieši demogrāfiskie dati, nevis varas politiķu piesauktais IKP, būs īstais Latvijas labklājības raksturlielums. Tad uzlabosies ne tikai demogrāfiskie, bet arī reemigrācijas rādītāji, kā arī tautas uzticēšanās valdībai.

Mums ir ļoti ambiciozs mērķis – panākt būtisku Latvijas pilsoņu skaita pieaugumu.
Mūsu vīzija: 2050. gadā Latvijā dzīvo 2,5 miljoni Latvijas pilsoņu.

Mēs apzināmies, ka skeptiķiem šis mērķis šķitīs neizpildāms, taču būsim drosmīgi! Tikai izvirzot ambiciozus mērķus un sākot patiešām kaut ko darīt konkrēta mērķa sasniegšanā, mēs spēsim pastāvēt kā nācija ilgtermiņā. Nevis izvairoties atzīt mūsu valsts būtiskākās problēmas kā to dara pašreizējie varas politiķi, bet gan diskutējot par tām, atrodot iespējami labākos risinājumus, kurus īstenot.

Mēs nesolām lielākus pabalstus vai bezmaksas labumus, taču mēs solām atbildīgāku politiku. Mums ir konkrēts rīcības plāns, kas savienojumā ar radikālu rīcību dos nepieciešamo rezultātu.

ŅEMIET VĒRĀ – neaizejot uz vēlēšanām 6. oktobrī, Jūs aktīvi balsojat par līdzšinējiem politiķiem un viņu bezatbildīgo politiku, Jūs balsojat par latviešu nācijas lēnu bojāeju. Nepalieciet malā un iesaistieties, jo mums vēl ir, ar ko lepoties, jo mums ir sava valsts! Balsojiet par jauniem, atbildīgiem politiķiem, un Jūsu dzīvē parādīsies ticība šai valstij un gaišākas nākotnes perspektīva. Mums ir jānotic tam, ka politika sākas ar mums pašiem, jo mēs visi esam Latvija.

Video

  • KPV LV piedāvā LIKVIDĒT KOALĪCIJAS PADOMI
  • KPV LV piedāvā PANĀKT EFEKTĪVĀKU TIESU DARBU LATVIJĀ
  • KPV LV piedāvā REĀLU ATBALSTU PENSIONĀRIEM
  • KPV LV piedāvā SAMAZINĀT MEDIKAMENTU CENAS
Citi video
Kalendārs

Pr
Ot
Tr
Ce
Pk
Se
Sv
PIEVIENOJIES

Ja Tev nav vienaldzīga Latvijas nācijas pastāvēšana ilgtermiņā un Tu atbalsti mūsu idejas un programmu nākamajām Saeimas vēlēšanām,

KĻŪSTI PAR MŪSU BIEDRU
aizpildot šo anketu:

E-pastā saņemsi apstiprinājumu par iestāšanos.

Vērts izlasīt
LASĪT VĒL