Vienīgā partija, kas zina, kā panākt reālas pārmaiņas.

Latvijas tauta izmirst!Mēs tā nedrīkstam turpināt

Latvijas tautas turpmāka pastāvēšana ir apdraudēta, jo iedzīvotāju skaits turpina aizvien samazināties. Pēc jaunākajām EUROSTAT aplēsēm 2080. gadā iedzīvotāju skaits Latvijā nepārsniegs 1,3 miljonus. Tas nozīmē, ka latviešu skaits jau pēc divām paaudzēm varētu samazināties par 1 miljonu.

Praktiski, tas ir nāves spriedums Latvijas tautai.

Mēs esam viena no pasaules nācijām, kurai ir laimējies nodibināt savu valsti. Taču, zaudējot nācijas pārstāvjus, mēs ar laiku neglābjami zaudēsim arī to, ko ar savām asinīm izcīnījuši mūsu senči, to, ko ikdienā uztveram kā pašsaprotamu – Latvijas valsti.

Latviešu nācijas izmiršana šodien ir LIELĀKAIS IZAICINĀJUMS MŪSU TAUTAI. Salīdzinot ar Latvijas neatkarības atgūšanu 1990. gadā, šoreiz mums nav acīmredzama ienaidnieka, kam stāties pretī, sadodoties rokās un dziedot kopīgu dziesmu. Latviešu tautas izmiršana notiek pakāpeniski ar visu mūsu klusējošu piekrišanu un pašapmierināto varas politiķu svētību. Viņi turpina izlikties, ka Latvija attīstās pareizajā virzienā, pamatojot to ar IKP pieaugumu, kas ļauj laiku pa laikam celt algas un pabalstus. Politiķiem ir ērti slēpties aiz IKP pieauguma, jo viņi naivi cer, ka tas atrisinās visas iespējamās nākotnes problēmas – iedzīvotāju labklājību, demogrāfisko situāciju, utt., lai arī turpmāk varētu bezrūpīgi baudīt atrašanos savās iesildītajās vietās.

Taču šāda šķietami pozitīva un varas politiķiem ērta politika Latvijas turpmākajai attīstībai ir visbīstamākā. Tāpēc, arī EUROSTAT prognoze ir tik drūma, jo balstās pieņēmumā, ka saglabājas līdzšinējā politika.

Ikvienam no mums ir jāapzinās, ka, lai nācija saglabātos,
MĒS NEDRĪKSTAM TURPINĀT, KĀ LĪDZ ŠIM.

Mums ir jārunā par valstiski nozīmīgākajām problēmām, lai spētu tās kopīgi risināt. Mums ir jāmainās pašiem, jāmaina sava domāšana un tas jāpieprasa arī no politiķiem. Nevis esošajiem politiķiem, bet gan citiem, jauniem un tādiem, kuri skaidri apzinās valstiskas problēmas un spēj uzņemties to risināšanu. Ja mēs varam būt par kaut ko droši, tad skaidrs ir tas, ka mums pilnīgi noteikti jānomaina pašreizējos varas politiķus – cilvēkus ar padomju pieredzi, iemaņām un, pats galvenais, ar nevēlēšanos uzņemties atbildību par savu rīcību. Varas politiķu mērķis ir acīmredzams – pēc iespējas ilgāk noturēties pie varas. Šāda mērķa labad var iet uz kompromisiem, izdabāt, noklusēt un izlikties nepamanām to, kas patiesi ir būtisks mūsu valstij un cilvēkiem, kas šeit vēlas dzīvot.

Mēs vairs nevaram atļauties ievēlēt šādus politiķus! Mums ir nepieciešami jauni cilvēki ar skaidru mērķa apziņu un vēlmi strādāt valsts labā. Jauni politiķi, kas nebaidās pieņemt nepopulārus lēmumus, ja tie ir nepieciešami Latvijas uzplaukumam ilgtermiņā. Cilvēki, kuri nebaidīsies no tā, ka vēlētājs viņus var nesaprast un nepārvēlēt. Šādi cilvēki ir grūtāk manipulējami, jo tos vada skaidri un sabiedrības interesēm atbilstoši mērķi, kas spēj aizraut pašus un iedvesmot sabiedrību. Tieši par tādiem politiķiem mēs cenšamies kļūt paši un aicinām mums pievienoties tos, kuri jūt, ka viņi spēj dot artavu mūsu valsts patiesam uzplaukumam un spēj uzņemties politisko atbildību par savu pārliecību.

 

Video

  • KPV LV piedāvā LIKVIDĒT KOALĪCIJAS PADOMI
  • KPV LV piedāvā PANĀKT EFEKTĪVĀKU TIESU DARBU LATVIJĀ
  • KPV LV piedāvā REĀLU ATBALSTU PENSIONĀRIEM
  • KPV LV piedāvā SAMAZINĀT MEDIKAMENTU CENAS
Citi video
Kalendārs

Pr
Ot
Tr
Ce
Pk
Se
Sv
PIEVIENOJIES

Ja Tev nav vienaldzīga Latvijas nācijas pastāvēšana ilgtermiņā un Tu atbalsti mūsu idejas un programmu nākamajām Saeimas vēlēšanām,

KĻŪSTI PAR MŪSU BIEDRU
aizpildot šo anketu:

E-pastā saņemsi apstiprinājumu par iestāšanos.

Vērts izlasīt
LASĪT VĒL